O mnie

Baboshka powstała z silnej potrzeby niezależności i życia po swojemu.

Po 11 latach pracy jako stewardessa, poczułam silną chęć zmiany choć nie wiedziałam do końca jakiej. Bez pomysłu na przyszłość rzuciałam pracę, w której  męczyłam się i nudziałam:) i gdzie moje naturalne zdolności twórcze nie miały możliwości wyrażania się.

Powstała Baboshka. Z kolorowej wizji narodziła się rzeczywistość.  Najpierw był to mały kolorowy sklepik na krakowskim Kazimierzu, który przekształcił się w prężnie działającą pracownię w Ustroniu skąd obsługujemy zamówienia na całym świecie.

W procesie tworzenia szelek biorą udział 3 kobiety.

Zależy nam na tym, aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości. Każda szelka jest dopieszczona, wykonana ze starannością Mistrza Zen i trwałością na której można polegać przez lata. 

W naszej ofercie można znaleźć szelki dla kobiet i mężczyzn, o przeróżnych wzorach, takie, które przyozdobią najważniejsze momenty ale też codzienność. Nie szyjemy szelek z gumy lecz z dobrych tkanin takich jak len czy wełna.

Dopięte na ostatnią żabkę.

Baboshkowe szelki są wegańskie. Nie używamy skóry, która zastąpiona została tkaniną korkową sprowadzaną z Portugalii.

Łączymy dobrą jakość ze świadomym ekologicznie wyborem.

Od 2012 roku wysyłamy nasze produkty po całym świecie. Nasze szelki są noszone w najdalszych zakątkach świata takich jak Nowa Zelandia, Meksyk czy Madagaskar.