Jak nosić szelki

To nie jest artykuł, w którym znajdziesz instrukcję dotyczącą tego, jak nosić szelki.

Jestem zwolennikiem freestylu, nietypowych kombinacji i połączeń, ekstrawagancji oraz noszenia wszystkiego w czym czuję się dobrze.

Styl to  jest bardzo indywidualna sprawa. Widziałam szelki w bardzo nietypowych zestawieniach i bardzo klasycznych również. Wszystkie wersje mi się podobały, choć te szalone najbardziej.

Dlatego nie mam odpowiedzi na to, jak nosić szelki.

Noś je tak jak lubisz. Do garnituru, do t-shirta, do spódnicy lub spodni, do szortów, zapięte lub luźno spuszczone.

Jedyną rzeczą na którą chciałabym zwrócić uwagę jest dopinanie szelek do paska. ………no to nie wygląda dobrze, nie ma sensu aby podwójnie przytrzymywać spodnie i to również sprawi, że żabki stracą swój kształt i będzie je trzeba wymieniać.

Szelki mogą być noszone przez kobiety i mężczyzn.

Możesz znaleźć je w naszej ofercie.Kiedyś szelki były tylko dodatkiem męskim. Na szczęście świat się zmienia i zacierają się pewne granice. Czasami to dobrze a czasami źle. Ale w tym wypadku, szelkowym jestem na tak. Podobają mi się szelki założone do spódnic w wydaniu dla biznes women albo country girl:)) I mimo tego, że to męski dodatek do ubrania, kobiety wyglądają w szelkach bardzo sexy.

Szelki jak nosić
jak nosić szelki

About the author

Comments

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut felis metus, mollis eu neque eget, auctor interdum augue. Morbi ut quam magna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *